Pronájem prostor

Open space

​Kapacita 70 osob​

Sdílený pracovní prostor jsme vybudovali v podkrovním prostoru historické budovy na Malé Straně. Čekají tu na vás velké pracovní stoly s pohodlnými kancelářskými židlemi. Pro setkání s klienty můžete využít křesla s konferenčním stolkem. Dostatek přirozeného světla zajišťují okna a prosklené dveře se vstupem na balkóny, kde si můžete vychutnat svou odpolední kávu. Součástí coworkingu je společná kuchyň s velkým jídelním stolem. Linka je vybavena kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou i nádobím. K dispozici je kvalitní káva a čaje. Samozřejmostí je wc a sprcha.

Podkrovní jednací místnost

Kapacitacita 15 osob

Hodí se pro běžná setkání s kolegy, klienty, prezentace a workshopy. Navazuje na sdílený pracovní prostor, od kterého je oddělena skleněnou stěnou. Jednací místnost má vlastní toaletu, sprchový kout a odpočinkovou zónu v patře. K jejímu vybavení patří wifi, variabilní stoly, židle, flipchart.

Klubovna

Kapacita 40 osob

Unikátní prostory s vlastním vstupem z dvorany. Vstupní hala je ideálním místem pro přivítání hostů. Je vybavena barovým pultem, pohodlnými křesly a snadno manipulovatelnými stoly. Během krátké chvíle ji můžeme proměnit v útulnou kavárnu či reprezentativní jednací místnost pro menší počet lidí. Zadní místnost je dokonalým prostorem pro workshopy, jednání, malé konference či cvičení. Obě místnosti mají vlastní vstup a lze je proto užívat odděleně.

Sloupový sál

​Kapacita 110 osob​

Bezbariérový sál se vstupem z dvorany domu. Strop sálu je podepřen čtyřmi sloupy a jeho nezvyklou atmosféru dotváří velké stropní okno. Vybaven je pódiem, variabilními stoly a samostatnými židlemi. Toto lehce přenosné vybavení umožňuje uspořádat sál podle vašich představ. Přímý vstup z dvorany umožní vašim hostům užít si v letních měsících neopakovatelnou atmosféru pražského podhradí.

Řekli o nás

© 2018 Sněmovní 7 - Coworking v srdci Prahy

Zásady zpracování osobních údajů